Teknoloji

Masaüstü Kullanıcılarını WhatsApp’tan Memnun Etme Özelliği

Dünya çapında 2 milyardan fazla kullanıcısı olan WhatsApp, dünyanın en tanınmış mesajlaşma uygulamasıdır. Meta çatısı altında faaliyet gösteren platform bu nedenle her zaman yepyeni özellikler getiriyor. Kısa süre önce uygulamaya, kendinizden sildiğiniz bildirimleri geri getirmenizi sağlayan bir özellik eklendi.

Şimdi ise WhatsApp’ın web sürümünü ve masaüstü uygulamasını kullananları sevindirecek bir yeniliğin geleceği ortaya çıktı. WABetaInfo tarafından fark edilen özellik, ‘ Sohbet’i seçinButonun web ve masaüstüne geleceğini gösterir.

Web sürümünde ve masaüstü uygulamasında birden fazla sohbeti sessize almak veya okundu olarak işaretlemek mümkün olacak.

WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı yeni özellik, masaüstü ve web sürümünde sohbet yönetimini kolaylaştırmayı hedefliyor. platform, o birden çok sohbet seçmenize olanak tanır Bir düğme ile yapacak. Ekran görüntülerinde sohbetlerin üst kısmına ve arama çubuğuna ‘Sohbet Seç’ butonunun eklendiği görülüyor.

Bu buton, web ve masaüstü uygulama kullanıcılarının uzun süredir beklediklerinin farkına varmalarını sağlayacaktır. Kullanıcılar bu formda birden fazla sohbet seçebilecek ve ‘okundu’ veya ‘okunmadı’ olarak olarak belirlenebilir. Ayrıca bu seçenek ile birden fazla sohbet edebilirsiniz. sesini de kapatmakmümkün olacak.

Şu anda geliştirme aşamasında olan yeni özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu